Algosanat Yazılım Akademisi

🟢 Algosanat Yazılım Akademisi

  • (6 Kişi)
Özel Okul
Firma Hakkında

Algosanat Yazılım Kursu: Geleceğinize Yatırım Yapın!

Yazılım sektörü hızla gelişmekte olup, bu alanda uzman yazılımcılara duyulan ihtiyaç sürekli olarak artmaktadır. Algosanat, bu gereksinimi karşılamak amacıyla, Türkiye'de teknoloji ve yazılım alanında nitelikli eğitimler sunar. Kendinizi geliştirmek ve sektörde aranan bir yazılımcı olmak istiyorsanız, Algosanat’ ın sunduğu online yazılım eğitimi, tam size uygun bir çözüm olacaktır.

Neden Algosanat?

Kaliteli Eğitim: Sektörde bizzat proje geliştiren, sahada olan uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanmış müfredat.

Makul Fiyatlar & Esnek Ödeme Planı: Herkesin kaliteli eğitime erişebilmesi için uygun fiyat ve bir daha yazılım kursu fiyatları aramanıza gerek bırakmayacak kişiye özel yapılandırılmış ödeme planları.

Ücretsiz İade Garantisi: “İş garantili yazılım kursu” ibaresi bulunan eğitimlerimizde belirli bir süre içerisinde iş bulamazsanız ücretsiz iade sunuyoruz.

Yüksek Memnuniyet: Mezun ettiğimiz öğrencilerin %95’i, mezun olduktan en geç 4-8 hafta sonra yazılım firmalarında istihdam edilmekte ve eğitimlerimizden yüksek memnuniyet ve güler yüz ile ayrılmakta.

İş Garantili Yazılım Kursları

Algosanat, yazılım eğitimleri ile sektörde iş garantisi sunmaktadır. Bu, kurslarımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi iş bulma süreçlerinde destekliyoruz.

Online Yazılım Kursları

Yoğun hayat temponuza uygun olarak, online yazılım kurslarımızla esnek bir öğrenme süreci sunmaktayız. Nerede olursanız olun, internet bağlantınız olduğu sürece eğitimlerimize katılabilir ve yazılım dünyasında keşfe çıkabilirsiniz.

Yazılıma Başlamak İçin Hangi Dil Tercih Edilmeli?

Yazılıma başlamak isteyenler ve yeni başlayanlar için en uygun programlama dili genellikle Python olarak önerilmektedir. Ancak PHP dili de oldukça iyi bir seçimdir.

İstanbul Yazılım Kursları Fiyatları

Algosanat, İstanbul'daki yazılım kursları için rekabetçi fiyatlar sunmaktadır. Fiyatlar, kursun içeriğine ve süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 

Şimdi Bize Ulaşın ! Algosanat, kaliteli ve uygun fiyatlı yazılım eğitimleri ile Türkiye'de teknoloji eğitiminde öncü konumdadır. Yazılım kurslarımız, katılımcıların gerçek saha becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Daha fazla bilgi ve kayıt için www.algosanat.com adresini ziyaret edebilir, sorularınız için bilgi@algosanat.com ‘a yazabilir veya 0 (850) 303 01 49 ‘dan bizi arayarak yüksek maaşlı yazılımcılar dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

Çalışma Saatleri
Gün Açılış Kapanış
Pzt 09:00 23:45
Sal 09:00 23:45
Çar 09:00 23:45
Per 09:00 23:45
Cum 09:00 23:45
Cmt 09:00 23:45
Paz 09:00 23:45
Hizmet Fiyatları
Hizmet Fiyat
Fullstack Developer Eğitimi 45.000 ₺
Back-end Developer Eğitimi 30.000 ₺
Front-end Developer Eğitimi 20.000 ₺
Hizmet Bölgeleri
İl İlçe Hizmet
İstanbul Zeytinburnu Özel Okul
İstanbul Üsküdar Özel Okul
İstanbul Ümraniye Özel Okul
İstanbul Tuzla Özel Okul
İstanbul Sultangazi Özel Okul
İstanbul Sultanbeyli Özel Okul
İstanbul Şişli Özel Okul
İstanbul Silivri Özel Okul
İstanbul Şile Özel Okul
İstanbul Sarıyer Özel Okul
İstanbul Sancaktepe Özel Okul
İstanbul Pendik Özel Okul
İstanbul Maltepe Özel Okul
İstanbul Küçükçekmece Özel Okul
İstanbul Kartal Özel Okul
İstanbul Kağıthane Özel Okul
İstanbul Kadıköy Özel Okul
İstanbul Güngören Özel Okul
İstanbul Gaziosmanpaşa Özel Okul
İstanbul Fatih Özel Okul
İstanbul Eyüp Özel Okul
İstanbul Esenyurt Özel Okul
İstanbul Esenler Özel Okul
İstanbul Çekmeköy Özel Okul
İstanbul Çatalca Özel Okul
İstanbul Büyükçekmece Özel Okul
İstanbul Beyoğlu Özel Okul
İstanbul Beylikdüzü Özel Okul
İstanbul Beykoz Özel Okul
İstanbul Beşiktaş Özel Okul
İstanbul Bayrampaşa Özel Okul
İstanbul Başakşehir Özel Okul
İstanbul Bakırköy Özel Okul
İstanbul Bahçelievler Özel Okul
İstanbul Bağcılar Özel Okul
İstanbul Avcılar Özel Okul
İstanbul Ataşehir Özel Okul
İstanbul Arnavutköy Özel Okul
İstanbul Adalar Özel Okul
Tümünü Gör
Ürünler
Ürün Resmi Ürün Adı Fiyat
Fullstack Developer Eğitimi Fullstack Developer Eğitimi 40.000 ₺
Back-end Developer Eğitimi Back-end Developer Eğitimi 30.000 ₺
Front-end Developer Eğitimi Front-end Developer Eğitimi 20.000 ₺
Yorumlar
Bilgisayar ile aram iyidir. Birkaç kez kendim yazılım öğrenmeyi denedim. Ancak hem sistemli çalışma konusunda hem de güvenilir kaynak bulma konusunda sorun yaşadım. Bir dönem küsüp bırakmıştım. Sonra bir arkadaşım bana Algosanat Yazılım Akademisi yazılım kursu aldığından bahsetti. Bir kez de bunu denemek istedim. İsteseniz de sıkılıp bırakamıyorsunuz. Onların heyecanı ve tutkusu size de bulaşıyor. Benim gibi kendi öğrenmeye çalışıp soğuyanlara tavsiyem bu işi uzmanından öğrenin. Daha bugün bile takıldığım birkaç şeyi sordum. Öğrenerek ayrılmanız öncelikleri. Bu vesileyle buradan da tekrar teşekkür ederim
Musa Yerleşmiş
05 Haz 2024
Çalıştığım sektörden mutsuzken online olarak alabileceğim eğitimleri araştırmaya başladım. Yazılım eğitimi ilgimi çekse de hiç anladığım bir alan değildi. Tüm korkularımı Algosanat ile paylaştım. Bana tek tek neler yapmam gerektiğini, eğitim sürecinin nasıl işleyeceğini anlattılar ve beni ikna ettiler. Bu yaştan sonra kariyer yolumu değiştirdim. İyi ki o gün onları arayarak bilgi almışım. Değerli eğitmenlerime tekrar teşekkürler.
Senanur Yılmazkol
02 Haz 2024
Yazılımcı maaşlarını görünce yazılım eğitimine olan ilgim artmıştı ancak kurs fiyatları konusu beni düşündürüyordu. Çok yüksek kurs fiyatları olan kursların içeriğiyle birebir aynı müfredatı olmasına rağmen (Hatta müfredat haricinde size kattıklarını başka yerde bulamazsınız) ücretlendirme açısından rakipsiz. Aldığım eğitimle, harcadığım her kuruşa değdi. Sektörde buradan eğitim almış profesyonellerin adını ileride fazlasıyla duyacağımıza eminim.
Can Akgüç
28 May 2024
Online yazılım kursu için eğitmen seçerken, güven benim için en önemli faktör. İşini severek yapanların başarısı bir başka oluyor. Yazılım alanında hala aktif olarak çalıştıkları için bilgileri güncel ve sektörün gereksinimlerine hakimler. Ayrıca, eğitmenlerimizin her biri kendi alanlarında uzman ve tecrübeleriyle bize ilham veriyorlar. Staj fırsatı sunan kurs sayesinde öğrendiklerinizi gerçek hayatta uygulama imkanı bulmak ise inanılmaz değerli. Kesinlikle tavsiye ederim.
Onur Güneş
26 May 2024
Yazılım eğitimi almadan önce çok araştırma yaptım. Birçok kurumla konuştum ve seçenekleri değerlendirdim. Ancak Algosanat Yazılım Akademisi eğitim temsilcisiyle görüştüğümde daha fazla araştırma yapmama gerek kalmadı. İlk görüşmeden itibaren profesyonellikleri ve samimiyetleri beni etkiledi. Eğitim süreci boyunca vadettikleri her şeyi fazlasıyla yerine getirdiler. Ayrıca, eğitimi tamamladıktan sonra bile sürekli iletişim halinde kalmamız, verilen değerin ve sağlanan desteğin gerçek olduğunu gösteriyor. Algosanat' a tekrar teşekkür ederim.
Selin Tan
26 May 2024
Eğitime başlamadan önce kafamda soru işaretleri vardı. Sıfır bilgi ile başladığım için verim alamamaktan korkuyordum. Ancak sorduğum tüm sorulara defalarca bıkmadan cevap veren eğitmenler sayesinde korkularımın yersiz olduğunu anladım. İyi ki yazılım eğitimi için Algosanat Yazılım Akademisi’ ni tercih etmişim.
İdil Öyük
22 May 2024
Konum
Ana Sayfa Nasıl Çalışır? Hizmet Ara Hizmet Ver İletişim