Hizmet Ara
1 10

Görüntülenme Sayısı 431

Beyaz Eşya Servisi

Günümüzde evlerimizin vazgeçilmez parçalarından olan beyaz eşyalar, yaşam kalitemizi yükseltmektedir. Beyaz eşya servisi ise cihazların onarımını ve bakımını yaparak beyaz eşyaların daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. 

Beyaz eşya servisi; buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi gibi ev aletlerinin bakım ve onarımını yapmak ve gerektiğinde de parça değişim hizmeti sunmaktadır. 

Beyaz eşya servisi, ev aletlerinin ömrünü uzatarak performanslarını arttırmaya yönelik hizmetler sunmaktadır. Düzenli olarak yapılan buzdolabı tamiri ve buzdolabı bakımı, cihazın enerji verimliliğini artırarak, arızaların da önüne geçmektedir.

Beyaz Eşya Servisi Neden Yapılmalıdır?

  • Beyaz eşyaların, düzenli olarak beyaz eşya servisi tarafından yapılan bakım ve onarımları cihazların kullanım ömrünü uzamaktadır.
  • Bakımı düzenli olarak yapılan ev aletleri daha az enerji tüketerek elektrik tasarrufu sağlarlar. Örneğin; buzdolabı servisi sayesinde buzdolabı markanız ne olursa olsun (Arçelik, Bosch, Miele, Beko vs.) motoru daha verimli çalışarak soğutma kapasitesini ilk günkü gibi korur.
  • Arızalı olan beyaz eşyalar, evde istenmeyen kazalara yol açabilmektedir. Çamaşır makinesi tamiri ile var olan arızalar giderilir ve olası su basması durumlarının önüne geçilmiş olur.
  • Evinizde bulunan beyaz eşyaların; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesinin düzenli olarak servis bakımının yapılması ekonomik tasarruf sağlayarak yeni cihaz alma ihtiyacını azaltır.

Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri

  • Buzdolabı tamiri; soğutmayan ya da su sızdıran buzdolabı, gıdaların bozulmasına yol açabilir. Buzdolabı markanız ne olursa olsun (Arçelik, Bosch, Profilo, Miele, Siemens, Samsung, Beko vs.) yetkili beyaz eşya servislerinden yardım alarak sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz. 
  • Çamaşır makinesi tamiri; su almayan, sıkma işlemini yapmayan ya da gürültülü çalışan çamaşır makineleri servis müdahalesi gerektirir. Çamaşır makinesi markasının (Arçelik, Altus, Siemens, Bosch, Samsung vs.) yetkili beyaz eşya servislerinden yardım alarak çamaşır makinesi arızasını kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. 
  • Bulaşık makinesi tamiri; temiz yıkama yapmayan, su sızdıran, arıza kodları sürekli olarak yanan bulaşık makineleri hijyenik sorunlara ve su israfına sebep olmaktadır. Bulaşık makinenizde bu tip arızalar varsa ve sürekli arıza kodları ile uğraşıyorsanız bulaşık makinesi tamiri için yetkili beyaz eşya servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Fırın ve ocak tamiri; arızalı olan fırın ve ocaklar yemek yapmayı zorlaştırır. Gaz kaçağı gibi tehlikeli sorunlara yol açabilir. Bu tarz tehlikeli durumların önüne geçmek için beyaz eşya servis yetkilileri ile iletişime geçilmesi ve arıza talebinde bulunulması gerekmektedir.

Beyaz Eşya Servis Fiyatları

Beyaz eşya servisi bakım ve onarımının düzenli olarak yapılması beyaz eşyaların ömrünü uzatır ayrıca giderilen arızalar ile enerji tasarrufu sağlayarak ekonomik tasarruf sağlamış olur. 

Beyaz eşya servis ücretleri fiyatları, beyaz eşya markasına ve beyaz eşyanın arızasına göre değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat bilgisi için beyaz eşya yetkili servisini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Beyaz eşyalar garanti kapsamı içerisindeyken herhangi bir servis ücreti ödenmemektedir. Garanti kapsamında olan bulaşık makinesi arızaları veya buzdolabı, çamaşır makinesi onarım ve bakım hizmetleri bulunmaktadır. Nelerin garanti kapsamında olup, nelerin kapsam dışında olduğunu yetkili beyaz eşya servisinden bilgi alarak öğrenebilirsiniz. 

Ana Sayfa Nasıl Çalışır? Hizmet Ara Hizmet Ver İletişim